Komáromi Kirándulás

Picture
Vasárnap, Komáromba utazott csapatunk ahol egy fél napot töltöttünk el.

Délben egy edző meccsel kezdtük meg Komáromi vendégségünket. Az első harmadot csapatunk kapusának és szerencséjének elég erősen köszönhetően 1-1es döntetlennel zártuk. Következő 2 harmadban már kiütközött a különbség a két csapat közt, mind összeszokottságban mind kondícióban. A két harmad összesítve 9-2es komáromi fölénnyel zárult. Az első mérkőzés tehát 10-3al végződött

Ezután a házigazdák megvendégeltek minket egy kis bográcsban főtt paprikás krumplival, mely után egy kis pihi következett.

A második meccsen már valamennyivel jobban helyt állt a csapat, mivel már kezdtük felvenni a ritmust és megszokni egymás játékát, bár az erőnlétünk kicsit alább hagyott az első mérkőzéshez képest. Az első harmadot ezen a meccsen is jól sikerült befejeznünk, mivel 1-2es vendég, vezetéssel zárult. Ezután még a második harmad első felében is tartottuk magunkat, de ez után eltört a mécses és az első meccshez hasonlóan, 9-3 lett a második két játékrész eredménye, így a meccs 10-5el ért véget.

Összességében csapatunk derekasan helyt állt és bár vannak, még hiányzok, de lassan tényleg összeáll a csapat.

Ezúton szeretnénk még egyszer megköszönni a meghívást az SZPK csapatának!