Kora reggel indultunk Miskolcra, ahol a Betyárok vártak ránk. Elég korán kellett kelni, de a
csapat lelkes volt. 1 sorral és 3 cserével indultunk el. Klinghammer Zoli sérült, Józsi beteg,
Patrik és Fefe nem tudott jönni, Pásztor Gáborról pedig semmit sem tudunk.
Az út gyorsan telt, sokan átaludták a közel 200 km-es túrát.
A bemelegítés jól sikerült, a bírók megérkeztek, kezdődhetett a mérkőzés.
Kezdeti tapogatózás után Alm Zsolt gyorsan letette névjegyét és elkezdte a góltermelést.
Ezzel a találattal megszereztük a vezetést (utoljára a meccsen).
A válasz nem váratott sokáig, egy eladott labda utáni kontrát értékesítettek a hazaiak, majd
jött a rövidzárlat. Pár pillanattal később egy átlövés talált utat jó messziről a kapuba, ezzel
már a Miskolcnál az előny. Alig pár pillanat telt el és bal oldalról egy eleresztett lövés
Gergő lábai között talált utat, így ezzel a hibával már kétgólos volt a hátrány. Ekkor érezhető
volt, ennek csúnya vége lehet. Az első harmadban nem sikerült felpörögnünk, sok hibával
játszottunk volt mit megbeszélni.
A második harmadot remekül kezdtük, az első 6-7 percben remek játékot produkáltunk,
beszorítottuk a Miskolcot. Az eredmény nem is váratott magára sokáig, hisz KisAlma ismét
beköszönt, így ismét 1 gól volt a különbség. Kis idő kellett, hogy Gálék magukhoz térjenek.
Jöttek a támadások,először egy szépségdíjas találatot jegyezhettünk fel,mikor egy magas
keresztlabdát kapásból helyeztek a kapuba, majd egy vitatható büntetőt ítéltek Viktor ellen.
Gergőnek nem volt szerencséje, a labda egy pillanatra meg volt a lába alatt, de
kicsit „rányomott”, így az felperdült és becsúszott a kapuba.
A bajainkat tetézte, hogy Gergő bedobta a sisakját a kapuba, így a szlovák bíró azonnal 2
perces kiállítást osztott ki, amit Bäck Andris ült le. Nem kellett sok időt padon töltenie, mivel
egy átlövés utat talált a kapuba…4 védő között.
A gól felrázta a csapatot, ismét összeszedtük magunkat és elkezdtük ledolgozni a hátrányt.
Rendre távolról próbálkoztunk, aminek eredményeként két alkalommal (enyhe szerencsével)
bevettük a hazai kaput KisAlma révén, majd Viktor távoli bombája jelezte, nem adtuk fel.
A különbség a harmad végére 6-4 volt, nem dőlt el semmi.
A harmadik harmad egyértelműen rólunk szólt. Rendre végigvittük az akciókat, irányítottuk a
játékot és próbáltunk zárkózni. Ez sikerült is, Varga B értékesített egy kipattanót.
Tovább rohamoztunk, de itt-ott fellazult a védelem, így fordulhatott elő, hogy Gál Tominak
egy kis pöccintés elég volt, hogy a jobbról érkező labdát bepöccintse a kapuba… ismét kettő a
különbség.
Alm Zsolt ma remekelt, meglőtte negyedik találatát is, volt még időnk az egyenlítésre.
Mindent megpróbáltunk, de nem volt szerencsénk, így a két pont Miskolcon maradt egy egész
jónak mondható, a kiállítások ellenére békés találkozón.

Minden tekintetben azonos erőket képviselő csapatok találkoztak, így a visszavágón nem is
lehet más célunk, mint a két pont megszerzése!